Hakkımızda

1980 yılında kurulmuş olan firmamız, sızdırmazlık elemanları satışı ile Bursa ve Marmara bölgesi sanayisine hizmet etmeye başlamıştır. Kuruluş yılından itibaren sürekli gelişmeye ve konusunda lider kuruluşlarla çalışmaya özen gösteren bir politika izlemeye çalışmıştır.Bursa  ve çevresinde geniş müşteri yelpazesiyle öncü kuruluş olarak sızdırmazlık markaların ve ürünlerin satışını yapmış bulunmaktayız.
 
Keçe Ticaret 44 yılı aşan satış deneyimleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren sızdırmazlık elemanları konusunda üretim ve satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Otomotiv , iş makinaları , makina yedek parçaları, tekstil makinaları üretimleri için gerekli olan muhtelif hidrolik , pnömatik ve döner mil yağ keçeleri ve özel amaçlar için gerekli sızdırmazlık elemanları temin etmektedir.
Zengin ürün yelpazesi ve geniş çeşidimiz ile hizmet vermenin yanı sıra özel tip,ölçü ve malzeme imalatlarımızla sızdırmazlık alanında satış öncesi ve sonrasında da çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Otomotiv ve yedekparça ve tekstil sektöründe sızdırmazlık elemanları konusunda tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Satışlarımızda  “başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Keçe Ticaret, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Dediğimiz gibi  ;

Akışkanları biz dizginleriz…